تبلیغات
مطالب اینترنتی - دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید!
 
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مطالب اینترنتی


مفیدستان:

مادری کردن برای همسر یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که زنان مرتکب می‌شوند و باعث می‌شود روابط زناشویی آنان سرد شده و مرد از خانه گریزان شود.

سالهاست ازدواج کرده‌اید و احتمالا فرزند هم دارید. اما احساس می‌کنید که شوهرتان نیز مانند بچه‌ها رفتار می‌کند و شما علاوه بر فرزندانتان برای همسرتان نیز مادری می‌کنید. این رابطه زناشویی در خیلی از خانواده‌ها رواج داشته و طبیعی تلقی می‌شود اما مادری کردن برای همسر می‌تواند به رابطه عاشقانه زوجین صدمه بزند. اگر قدری در مورد این موضوع فکر کنید متوجه می‌شوید این طرز رفتار می‌تواند در شما احساس گناه ایجاد کرده و حتی این نگرانی وجود دارد که همسرتان نسبت به شما و روابط زناشویی خود سرد شود. این مقاله به شما کمک می‌کند تا بفهمید چگونه می‌توانید از مادری کردن در حق همسرتان دست بردارید؟

چرا زنان برای شوهرشان مادری می‌کنند؟

مادری کردن در حق مردان یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که زنان مرتکب می‌شوند. اغلب زنان با مردان طوری رفتار می‌کنند که آنان پسربچه‌اند و در واقع مردان هم همانگونه پاسخ می‌دهند. ولی پس از مدتی از همسرشان متنفر شده و در نهایت بر ضد او شورش می‌کنند؛ همانطوری که در مقطعی از زندگیشان می‌خواستند در مقابل مادرشان شورش کنند.

مادری کردن برای همسر برای زنان عملی طبیعی و عادی به حساب می‌آید. وقتی زنان کودک هستند به آنها آموخته می‌شود که چطور این کار را انجام دهند. از طرف دیگر اولین عشق و نیرومندترین تلقی شما از عشق همان رابطه بین شما و مادرتان بوده است؛ کسی که شما را به مدت نه ماه در رحم خود نگهداری کرده، شما را به حمام برده، به شما غذا داده و… . در نتیجه برایتان ساده بوده که کارهایی را که مادرتان در حقتان می‌کرده برای کسی دیگری که دوستش دارید انجام دهید.

اما این کار شما مرد را دیوانه می‌کند و همانطور که روزی می‌خواسته از دست مادرش فرار کند با این کارتان از خانه گریزان می‌شود. همچنین مادری کردن برای شوهرتان سریع‌ترین و کشنده‌ترین راه از بین بردن شور و حرارت در زندگی عشقی است.

مادری کردن برای همسر ، روابط زن و شوهر ، تعارضات زناشویی

شش مورد از کارهای مادرانه همسران

۱- زیادی تروخشک کردن آنان و انجام دادن کارهایی که باید خودشان بکنند (انتخاب لباس، جمع و جور کردن لباس‌هایشان بعد از ریخت و پاش، پیداکردن کلیدهایشان)

۲- راه انداختن بازی “حدس بزن” برای بیرون کشیدن اطلاعات از آنان (گرسنه‌ای؟…شام چی می‌خوری؟ کتلت چطوره؟ پیتزاچی؟ با یه سوپ خوشمزه موافقی؟)

۳- شما فرض را بر این می‌گذارید که مردان فراموشکار هستند و اطلاعاتی را به آنان یادآوری می‌کنید که باید خودشان به خاطر بسپارند (یادت نره آشغال‌ها رو شب بذاری دم در… یادت نره شیر بخری… یادت نره به مامانت زنگ بزنی…)

۴- به مردان سرکوفت می‌زنید که مثل بچه ها هستند.(چند دفعه بهت بگم چراغ آشپزخونه رو خاموش کن؟)

۵- به عهده گرفتن برخی از فعالیت‌ها و کارهایی که خیال می‌کنید آنان از پس آنها بر نمی‌آیند. (برنامه‌ریزی برای مسافرت، خرید لباس برای بچه‌ها…)

۶- تصحیح اشتباهاتشان حتی وقتی هیچ کمکی از شما نخواسته‌اند. (اصلاح گفته هایشان وقتی دارند خاطره تعریف می‌کنند، یاددادن طرز پخت صحیح فلان غذا…)

حتما با خود می‌گویید … «او همیشه فراموش می‌کند که کلیدهایش را جا گذاشته است.» … «اگر من فلان کار را انجام ندهم او از پسش بر نخواهد آمد.»… باور کنید شما در ازای مادری کردن برای همسرتان بهایی می‌پردازید که بیش از بهایی است که وقتی منتظر می‌شوید کلیدهایش را خودش پیدا کند خواهید پرداخت.

پنج قانون منع کننده مادری کردن برای همسر

اجرای قوانین زیر به شما کمک می‌کند دست از مادری کردن در حق شوهرتان بردارید، آنها را جدی بگیرید و در مقابل وسوسه‌ها و طبق عادات گذشته عمل کردن خود مقاومت کنید.

قانون اول: بگذارید کارهایش را خودش انجام دهد.

قانون دوم: به او یاد بدهید که چگونه مانند افراد توانا،‌لایق و قابل اعتماد رفتار کند.

قانون سوم: با لحن مادرانه با او صحبت نکنید.

قانون چهارم: مسوولیت زندگی را بین خود تقسیم کنید و اگر همسرتان در پذیرش و انجام کارها مرتکب اشتباه شد از او سلب مسوولیت نکنید.

قانون پنجم: از روش‌های مادری کردنتان فهرستی تهیه کنید و هرروز آن را بخوانید.

صبور باشید و به یاد داشته باشید که اگر دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید، متوجه خواهید شد که خودتان احساس زنانگی بیشتری خواهید کرد و به دنبال آن، همسرتان نیز احساس مردانگی بیشتری خواهد کرد. این امر کیفیت زندگی خانوادگی و زناشویی شما را بهبود خواهد بخشید و احتمالا تعارضات کمتر و عشق بیشتری را تجربه خواهید کرد.

منبع: از باربارا بپرسید

مجله اینترنتی ستارهلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

بهترین راه برای فراموش کردن یک مقطع زمانی از …ابتدا بهتر بود علت و دلیل فراموش کردن یک مقطع زمانی از زندگی خود را مطرح می کردید و فان وسرگرمیمتن آهنگ جدید فریدون آسرایی و مانی رهنما بنام روزای روشن من از طوفان نمیترسم هنوزم جدید جدیدترین اخبار روز در خبرنیوزسال شامل …فروردین در حالی که شما کارهای عقب افتاده‌ای را که قبلاً از انجام دادنشان طفره رفته مردانی كه به زندگی خود خیانت می‌كنندپیوندهای سایت خبری تحلیلی هم صدا شامل فهرستی از سایت مفید می باشد از سرویس های مجله اینترنتی برترین ها پورتال خبری و سبک …پیش از این که نامی برای خود بر هم زنند، این چند نفر، کودکی سختی را به خود دیده بودند و چطور کودکان تان را خوش اشتها کنیدپرشین پرشیاقبل از پرداختن به دلایل عمده بی اشتهایی کودکان بر این موضوع تاکید می شود که رشد سریع شاه کلید موفقیت رمز موفقیت پیشنهاد برای قاطع تر شدن شما پیشنهادهای دکتر شاه حسینیدر یکی از مقالات خود، مفصل راه آسان برای تقویت بینایی چشم و ورزش ماهیجه های … راه آسان برای تقویت بینایی چشم و ورزش ماهیجه های چشم نجوای عاشقی سروده هایی از ادبیات، شعر شعری زیبا از دکتر شریعتی از این جا ره به جایی نیست جای پای رهروی پیداست کیست این گم دارو و درمان با قرآن و ادعیهبخش دوم – سیب سلامتدیدن عجائب در هنگام حجامت در وقت حجامت کردن اگر کسی سوره حمد را ۷ بار بخواند از منافع خبر فوریدست از مادری کردن برای همسر خود بردارید دستازمادری دست از مادری کردن برای همسر دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید مادری کردن برای دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید مادری کردن برای همسر یکی برای همسر خود بردارید اگر دست از مادری کردن برای دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید مادری کردن برای مادری کردن برای همسر یکی از دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید دست از مادری کردن دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید دستازمادری دست از مادری کردن برای همسر دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید، متوجه خواهید شد برچسب ها مادری کردن برای همسر مادری کردن برای همسر مادری کردن برای همسر دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید زناشویی در خیلی از زن و مرد جذاب کیست مادری کردن برای همسر مادری کردن برای همسر برای همسرتان دست بردارید اما كافی از جانب مادر خود مادری برای همسر ممنوع باید از مادری کردن برای همسر تان باید از مادری کردن برای همسر تان دست بردارید اما مادر باهوش بچه اش را از دزد گرفتفیلم پلیس لندن جستجوهای پلیس لندن جستجوهای خود را برای همسر به دلیل صیغه کردن زن دست از مادری کردن برای مادری برای همسر ممنوع آکا باید از مادری کردن برای همسر تان دست بردارید اما باید از مادری کردن برای همسر تان مادری کردن برای همسر چه عواقبی دارد؟ باید از مادری کردن برای همسرتان دست بردارید به همسر خود مادری کردن برای همسر

مطلب دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید! در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :دست از مادری کردن برای همسر خود بردارید!
http://mofidestan.ir/%d8%af%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%a7%d8%af%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b3%d8%b1-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%af/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : نویسنده
نظرات ()
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر